fbpx
to1 to2 to3

SEL SP-71R "Raksa"

selsp71r

Wykrywacz telefonów komórkowychpodsłuchów GSM oraz lokalizatorów GPS opartych na transmisji komórkowej.

Profesjonalny i wielofunkcyjny wykrywacz transmisji radiowych i miernik częstotliwości, który umożliwia dyskretną ochronę przed inwigilacją za pomocą różnorodnych urządzeń podsłuchowych. Zastosowana nowoczesna technologia mikroprocesorowa umożliwia skanowanie i analizę analogowych i cyfrowych sygnałów radiowych w zakresie od 50MHz do 3,8GHz.

Atuty detektora Raksa-120

Wykrywanie szerokiej gamy urządzeń podsłuchowych

  • telefony i podsłuchy
   • GSM 850/900/1800/1900
   • UMTS (3G) 850/ 900/1800/1900/2100
   • CDMA450 (A-H)/800/1900
  • telefony w standardzie DECT
  • urządzenia Bluetooth i Wi-Fi
  • bezprzewodowe kamery video
  • analogowe transmitery radiowe - AM, FM, PM
  • transmitery radiowe z modulacją cyfrową - FSK, PSK, etc.
  • nadajniki z szerokopasmową modulacją i pasmem do 10MHz

Lokalizuje położenie podsłuchów
Pozwoli na dokładne określenie położenia urządzenia podsłuchowego. Nie istotne jest czy mamy do czynienia z telefonem komórkowym, sprzęcie ukrytym w niewidocznym miejscu lub zakamuflowanym w lampce, budziku czy innym sprzęcie codziennego użytku!

Tryb monitorowania
Umożliwia ustawiczny monitoring sygnałów radiowych oraz możliwość ich późniejszej analizy. Opcja ustawienia konkretnego progu mocy sygnału alarmuje użytkownika w wypadku jego przekroczenia. Dzięki algorytmom adaptacyjnym nie ma ryzyka pojawienia się nieprawidłowych alarmów od wolno zmiennych sygnałów tła.

Tryb przemiatania
Wykrywanie wszystkich transmisji analogowych i cyfrowych niezależnie od mocy sygnału.

Tryb przeszukiwania
Wykrywanie i pomiar transmisji w całym paśmie. Na wyświetlaczu prezentowane są częstotliwości i poziomy wykrytych sygnałów. Urządzenie sygnalizuje moc transmisji również za pomocą sygnałów dźwiękowych, których zróżnicowana siła alarmuje o odległości lokalizatora od źródła podsłuchu.

Tryb przeszukiwania różnicowego
Pozwala na namierzenie podsłuchów analogowych w sposób bardziej precyzyjny niż standardowy tryb przeszukiwania. Użytkownik określa punkt odniesienia wobec którego mierzona jest siła sygnału poszukiwanego nadajnika.

Monitorowanie sygnałów cyfrowych
Wyszukiwanie i lokalizowanie sygnałów w sieciach telefonii komórkowej GSM, UMTS(3G), CDMA, telefonów DECT, nadajników Bluetooth, Wi-Fi i innych w paśmie 2.4 GHz.

Monitoring audio 
Identyfikacja sygnałów i analiza dźwiękowego sprzężenia zwrotnego (dostępne dla przemiatania, przeszukiwania standardowego i różnicowego).

Logowanie wykrytych alarmów
Rejestruje do 200 wykrytych alarmów, zapisując dokładną datę i godzinę detekcji, rodzaj sygnału i jego poziom.

Maksymalnie dyskretny!
Możesz użyć go w obecności osób trzecich, umieszczając go w kieszeni i uruchamiając tryb wibracji. Cichy alarm niejawnie informuje o wykryciu potencjalnych zagrożeń inwigilacją.

Niezwykle prosty w użyciu!
Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy. Obsługa wszelkich funkcji została zaprojektowana w sposób intuicyjny i przyjazny użytkownikowi.

Ścisłe określanie typu sygnału
Detektor analizuje rodzaj transmisji i na tej podstawie definiuje rodzaj sygnału z jakim mamy do czynienia – telefon, podsłuch radiowy, DECT, itp.

Kolorowy wyświetlacz OLED 128х64
Czytelny i przejrzysty wyświetlacz informujący o przeszukiwaniu częstotliwości. Umożliwia wygodne korzystanie z wszystkich funkcji, przeglądanie wyników skanowania, przeglądania rozpoznanych sygnałów oraz logów alarmów, które zostały zarejestrowane.

Kompaktowe wymiary
Poręczny i wygodny w użyciu dzięki swoim niewielkim rozmiarom i funkcjonalnie zaprojektowanym przyciskom

Chcesz wiedzieć więcej - zapytaj.

Adres

ul. Erazma Ciołka 13 lok 114
01-445 Warszawa

facebookLI

Telefon

+48 517 278 168


TYT