fbpx
to1 to2 to3

  Nasza firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie szybko rozwijającego się rynku wymagającego coraz więcej wykwalifikowanych pracowników. Od wielu lat z naszych usług korzystają firmy prowadzące działalność zarówno w kraju, jak i za granicą. Wykonujemy zlecenia zarówno dużych korporacji typu, jak i mniejszych firm. W naszej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie z pracy w instytucjach państwowych podległych Ministerstwu Obrony Narodowej. Daje nam to niekwestionowaną przewagę nad firmami działającymi bez takiego doświadczenia. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowany personel posiadający doświadczenie w pracy w administracjach państwowych i instytucjach samorządowych oraz międzynarodowych grupach korporacyjnych o zasięgu globalnym. Nasza skuteczność, dyskrecja i szybkość działania gwarantują Państwu otrzymanie usług na najwyższym poziomie.

  Prowadzimy działania zarówno na terenie kraju, jak i całego świata. Stale poszerzamy zakres stosowanych przez nas technik, poszukując najnowocześniejszych i dyskretnych metod działania. Zaufanie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego każdą z powierzonych nam spraw traktujemy indywidualnie, angażując wszystkie środki niezbędne do skutecznej realizacji zlecenia. Efektem wykonywanych przez nas zadań jest rzetelny raport z prowadzonych działań. Mamy nadzieję, że nasze działania pomogą Państwu osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i pozycję na rynku. 

  Na potrzeby naszych klientów prowadzimy analizy bezpieczeństwa i zagrożeń wszelkich obiektów, obszarów, osób i przedsięwzięć biznesowych w wielu rejonach świata, nie wyłączając punktów zapalnych i obszarów, na których aktualnie toczą się konflikty zbrojne. Analizy i prognozy stanowią materiał bazowy do realizacji całościowych przedsięwzięć w zakresie zapewnienia pełnego bezpieczeństwa naszych klientów w czasie ich aktywności w zagrożonych obszarach oraz minimalizacji ryzyka, w tym bezpieczeństwa fizycznego, teleinformatycznego zabezpieczenia transmisji danych, przeciwdziałania nieuprawnionemu podsłuchowi i obserwacji, bezpieczeństwa spotkań i negocjacji biznesowych. Posiadamy również własne zaplecze techniczne. Dysponujemy specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, narzędziami oraz oprogramowaniem niezbędnym do realizacji prac konsultingowych, projektowych, serwisowych i wykonawczych.

Firma Sekkura Sp. z o. o. jest autoryzowanym przedstawicielem JSC "SELCOM SECURITY".
NATO Commercial And Government Entity (NCAGE) kod 010KR
(Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej)

Adres

ul. Erazma Ciołka 13 lok 114
01-445 Warszawa

facebookLI

Telefon

+48 517 278 168


TYT