Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piranha ST-031M

pirania1pirania2pirania3pirania4

Detektor ST031 M-Piranha

 

do wykrycia urządzeń aktywnych pracujących w zakresie częstotliwości 100 MHz – 14 GHz.

do wykrycia urządzeń pracujących w zakresie bliskiej i dalekiej podczerwieni;

do wykrycia urządzeń podsłuchowych wykorzystujących przewody linii zasilających jako medium przenoszenia sygnału.

może być wyposażony w zestaw dodatkowych sensorów, przystawek:

 

 

 

piraniaset

Przeznaczenie zestawu ST-331

zes1

Czujnik mikrofalowy jest przeznaczony do wykrywania bliskich źródeł promieniowaniaradiowego pracujących w zakresie częstotliwości od 3 do 12 GHz oraz określania ich położenia

 

 

Przetwornik akustyczny (mikrofon) jest używany do określaniapodatności kanału akustycznego na pozyskiwanie informacji, a także ocenę jakościową środków technicznych zastosowanych do ochrony akustycznej.

 

 

 

  • zes2

 

Mikrofon kontaktowy (akcelerometr) jest przeznaczony do wykrywania kanałów możliwych do wykorzystania w celu pozyskiwania informacji przy pomocy mikrofonów kontaktowych, jak i jakościowej oceny skuteczności środków ochrony wibroakustycznej

 

 

  • zes3

 

Czujnik pola elektromagnetycznego przeznaczony jest do wykrywania i oceny pól elektromagnetycznych generowanych przez pracujące urządzenia zarówno aktywne – emitujące sygnał radiowy, jak i pasywne – dyktafony.

 

  • zes4

 

Czujnik podczerwieni – służy do wykrywania nieautoryzowanej transmisji podczerwieni.

 

  • zes6

    Wszystkie wymienione powyżej czujniki są dołączane do gniazda kanału 3go

Służy do zmniejszenia mocy sygnału w pobliżu urządzenia emitującego promieniowanie elektromagnetyczne w celu ułatwienia jego lokalizacji.

 

 

  • zes5

 Do zasilania przewodów, jeśli istnieje podejrzenie, że jest do nich podłączony mikrofon podsłuchowy niezasilany w czasie sprawdzania.

 

  • zest7

 

 Głośnik do emitowania sygnału wzbudzającego urządzenia podsłuchowe aktywowane głosem.

 

 

  • zst8